KRÉTA

Dátum, idő: 2020-08-04 18:32:27
2019. december 07. Országos Táblajáték Hétpróba: Csapat I. helyezés. Felkészítő tanárok: Mészáros Mihály, Kupcsokné Mészáros Julianna

2020. január: Országos történelem és műveltségi vetélkedő I. forduló, levelező: 14. hely - Dányádi Zsombor, Farkas Vanessza, Joó Sándor, Trézsi Luca. Felkészítő tanár: Váradi Józsefné

2020. május: Kőrösök menti Levelező Verseny (nyelvtan tantárgy): 1. hely - Balázsi Dénes. Felkészítő tanárok: Kocákné Veres Adrienn, Balázsiné Jaczkó Márta

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!
A 2019-20-as tanévben elért kitűnő tanulmányi eredményéhez az alábbi tanulóknak gratulálunk:

1. osztály: Mészáros Lujza, Németh Mátyás
2. osztály: Hamzók Aida, Révész Gréta
3. osztály: Balázsi Dénes, Nagy Borka Mária, Varga Antónia
4.a osztály: Honti Hella, László Ádám,  Németh Luca, Reményi Csenge,
                   Supák Katalin
4.b osztály: Nagy Bence, Zemlényi Jázmin
5. osztály: Trézsi Benedek
6. osztály: Kovács Kitti, Pocsai Vivien
7. osztály: Farkas Vanessza, Trézsi Luca
8. osztály: Kocák Levente

Értesítem Önöket, hogy a szorgalmi év a szokásoknak megfelelően, június 15-vel zárul. Mind a ballagás, mind az évzáró ünnepély online szerveződik. A 8. osztályosok megkapják bizonyítványukat, míg a többi évfolyam esetében a dokumentum az iskolában marad. Az iskola nyári ügyeletet szervez, kérem, hogy az osztályfőnöknek jelezzen vissza az a szülő, aki gyermeke tekintetében erre igényt tart. A felügyelet alatt kérjük, hogy szájmaszkot biztosítson gyermeke számára! Az ügyeletet  naponta reggel 8-tól délután 4-ig szervezzük. Az étkezést az iskolában a szokásos módon biztosítja az önkormányzat. Kérjük, hogy a bejáró gyerekek szülei gondolják át a gyerekek utaztatását! Jelezzük továbbá, hogy a nyár folyamán az iskolában egy uniós pályázat keretében építkezés folyik.

Tisztelettel:
K. Nagy Emese

Iskolánk tanulója,  Balázsi Dénes a Kőrösök Menti Levelezős versenyen
nyelvtan tantárgyból országos első helyezést ért el.
Teljesítményéhez gratulálunk!