Gábor Dénes Díjasok

Navigates Bt.

Dátum, idő: 2018-09-22 16:41:01

A 2018-2019-es tanévben az iskolai hit-és erkölcstanoktatás megszervezéséhez, a 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 182/A. § (1) bekezdése értelmében, 2018.március 12-én 9,45  órától tartanak az egyházak képviselői tájékoztatást  (a bejövő évfolyamos - leendő elsősök és a jelenlegi 4. osztályos tanulóink) és minden kedves érdeklődő szülő számára.

Kovácsné dr. Nagy Emese  intézményvezető

Felhívás Nemzeti Diákverseny Sorozat Gó Országos Döntőjére a 2017/2018-as tanévre

A Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskolában kerül megrendezésre a Nemzeti Diákverseny Sorozat Gó Országos Döntője, amelynek az időpontja: 2018. március 10. szombat 11 óra. Helyszíne: 3597 Hejőkeresztúr, Petőfi út 111.

Versenyrésztvevők: Magyar alap és középfokú iskolák tanulói közül azok, akik a három regionális és a budapesti versenyen indulási jogot szereztek, vagy jelentkezésüket tartalékként elfogadták. Határon túli magyar területek iskoláinak tanulói. Meghívottak.

Nevezés:2018. Március 09-ig Köllner Ödönnél 0620-515-5937-es számon, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen, vagy a www.goszovetseg.hu oldalon.

A Digitális Gyermekvédelmi Stratégia Intézkedési Tervéhez kapcsolódóan az EMMI Szociálpolitikáért felelős Helyettes Államtitkársága elkészítette A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében tájékoztató anyagot.

A tájékoztató itt érhető el:

Hétpróbások Országos Bajnoksága 2018. 06. 11.
A Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskolában immár 12. alkalommal kerül megrendezésre a Hétpróbások Országos Bajnoksága.
Játékok: Camelot – Lovagcsata, Hexagon, Pylos, Quarto, Hex, Teknősbéka vagy Dots, illetve Amőba, vagy Mancala- Bantumi.

Címünk: 3597 Hejőkeresztúr, Petőfi Sándor út 111.

Telefon/fax: 06 46 391222 Email: hejokeresztur.kip@gmail.com
Intézményvezető: Dr. habil. Nagy Emese Ph.D.

Wikipédia elérhetőség >

Az iskola dolgozói szeretettel üdvözlik a honlapunk látogatóit: J. S. Bach: Parasztkantáta című mű előadásával

Vállalt feladatok

• Komplex Instrukciós Program vezető intézménye www.komplexinstrukcio.hu
  • Géniusz Tehetségpont Hejőkeresztúr
  • Miskolci Egyetem bázisintézménye
  • A Nemzeti Tankönyvkiadó mintaiskolája
  • „Jó gyakorlat” referencia intézmény
  • Magyar Vöröskereszt bázisintézménye

Fotó galéria

Tekintse meg galériánkat, amely által részletesebb, és színesebb képet kaphat iskolánk mindennapjairól.

Kattintson a képekre, vagy menüből a Galéria pontra