Innovation & Excellence

KRÉTA

20858
Dátum, idő: 2020-09-26 11:41:03

Értesítem Önöket, hogy a szorgalmi év a szokásoknak megfelelően, június 15-vel zárul. Mind a ballagás, mind az évzáró ünnepély online szerveződik. A 8. osztályosok megkapják bizonyítványukat, míg a többi évfolyam esetében a dokumentum az iskolában marad. Az iskola nyári ügyeletet szervez, kérem, hogy az osztályfőnöknek jelezzen vissza az a szülő, aki gyermeke tekintetében erre igényt tart. A felügyelet alatt kérjük, hogy szájmaszkot biztosítson gyermeke számára! Az ügyeletet  naponta reggel 8-tól délután 4-ig szervezzük. Az étkezést az iskolában a szokásos módon biztosítja az önkormányzat. Kérjük, hogy a bejáró gyerekek szülei gondolják át a gyerekek utaztatását! Jelezzük továbbá, hogy a nyár folyamán az iskolában egy uniós pályázat keretében építkezés folyik.

Tisztelettel:
K. Nagy Emese